Marks Zukenbergs skrien | Skriešanas akadēmija

 

Facebook dibinātājs Marks Zukenbergs ir regulārs skrējējs. Būdams viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē (ar apmēram 70 miljardiem ASV dolāru), viņš atrod laiku sevis uzturēšanai labā fiziskā formā. Piemēram, 2016. gada sākumā Marks uzsāka iniciatīvu, mudinot cilvēkus gada laikā noskriet vismaz 365 jūdzes (vismaz vienu jūdzi dienā). Šai iniciatīvai pievienojās vairāk nekā 100 000 cilvēku visā pasaulē.

Kā saka pats Marks, visvairāk viņam patīk izpētīt pilsētas. Viņš cenšas skriet katrā pilsētā, kuru apmeklē. Protams, šajā nodarbē Marku pavada miesassargi. Pat tad, kad Islāma Valsts publiski draudēja viņu nogalināt, viņš pastiprināja apsardzi, bet neatteicās no regulārās skriešanas.

33 gadus vecais Facebook vadītājs strādā 50 – 60 stundas nedēļā, bet arī pārējā laikā nemitējas domāt par sociālā tīkla attīstību. Viņš skriešanai ierādījis tik nozīmīgu lomu savā dzīvē, jo šis sporta veids uzlabo viņa produktivitāti, paaugstina enerģijas līmeni un mazina stresu. Arī mēs varam nodarboties ar skriešanu, lai padarītu savas dzīves panākumiem bagātākas.