trenējies gudri

PAR MUMS

MŪSU STĀSTS…

Pareizā kustībā ir mūsu veselība. Cilvēks, kvalitatīvi sportojot, mainīs savu dzīvi uz pozitīvo pusi.

Mēs esam skriešanas skola, kas māca pareizi skriet un trenēties. Mums ir ļoti plašs virziens pieaugušajiem, bet strādājam arī ar bērniem un jauniešiem – mācām pareizas skriešanas tehniku un skriešanas principus, sagatavojam sacensībām un palīdzam jauniešiem ar fizisko sagatavotību.

Mūsu vērtības:

  • Savas jomas profesionāļu komanda
  • Mīlestība pret skriešanu un pareizām fiziskajām aktivitātēm
  • Uz klientu rezultātiem vērsts fokuss
  • Aprūpēts un vērtīgs klients

Skriešana daudzus aizrauj, un mēs palīdzam kvalitatīvi sagatavoties cilvēku izvēlētajam mērķim – no 5 km līdz pat ultramaratonam.
Katrs cilvēks izaicina sevi citādākā veidā, un mēs palīdzam sagatavoties veselīgi, pareizi un kvalitatīvi.

Mēs dziļi ticam, ka cilvēks, uzvelkot apavus, izejot paskriet, trenējot sevi pareizi, būs vesels, enerģijas pilns un produktīvāks savā ikdienā, kā arī skriešana sagādās pozitīvas emocijas.

Mūsu skriešanas skolā tiek īstenoti dažādi kursi un programmas, arī online sadarbības veidi. Skolas dalībnieki ir gan no Latvijas, gan no citām valstīm, jo online trenēšanas veids atļauj to darīt no jebkuras vietas pasaulē.

Mūsu skolā ir dažāda vecuma audzēkņi: jaunākajam dalībniekam ir 8 gadi, bet vecākajam – 68 gadi.

Skolas dibinātājs ir viens no labākajiem garo distanču skrējējiem Latvijā – Salvis Gruševs. Skriešanas Akadēmija aizsākās kā viņa hobijs. Tā bija aizrautība un mīlestība pret skriešanu. Un tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kāpēc mēs darām tieši to, ko darām.

PAREIZA SKRIEŠANAS TRENIŅPROCESA APMĀCĪBAS

Šis apmācību kurss sevī ietver gan individuāla treniņprocesa nodrošināšanu gan iknedēļas lekcijas kopā ar mūsu komandu.

sagatavosim pusmaratonam vai maratonam

Sagatavosim tieši Tev izstrādātu personīgo online treniņplānu. Mēs Tevi soli pa solim aizvedīsim līdz rezultātam.

skriešanas tehnikas korekcijas treniņš

Piesakies individuālajam treniņam un sasniedz savus personīgos mērķus vēl efektīvāk!

SĀC BEIDZOT BAUDĪT DZĪVI BEZ MUGURAS SĀPĒM!

Online kurss: Veselīgi noskriet 5 km

Piesakies jau tagad un sāc trenēties ONLINE režīmā 4 nedēļu garumā neatkarīgi no vietas, kur atrodies.

run

Par mums

Kā aizsākās akadēmija?

“Vislielākais gandarījums man ir tad, kad ar klientu sasniedzam pirmos izvirzītos mērķus un kad cilvēks savā ikdienas režīmā iekļauj pareizas sportiskās aktivitātes. Tas nozīmē, ka viņš ir vesels, fiziski trenēts un skaists.”

Sagatavojam skriešanas distancēm Skriešanas akadēmija

Stāsta mūsu kluba vadītājs Salvis Gruševs:
“Sports manā ikdienā ir bijis visu laiku. Tad, kad biju pilnībā nodevies tikai skriešanai un visam, kas ar to saistīts, apkārt sev sāku redzēt un izprast dažādas lietas. Bija jau iegūtas zināšanas, neliela pieredze un iesācēja līmenī es ļoti labi redzēju apkārt, ko un kā dara citi.

Mani draugi un paziņas centās sākt skriet tīri hobija pēc, bet es piedāvāju viņiem palīdzēt ar skriešanas tehniku un citiem jautājumiem. Es jau tajā laikā iemīlēju skriešanu un vēlējos palīdzēt ar savām zināšanām un gūto pieredzi citiem.

Man ļoti patika palīdzēt ar to, kas ir mana sirdslieta. Es sastādīju treniņplānus un devu konkrētus norādījumus. Es pamanīju, ka ir rezultāti no treniņprocesiem – ikdienā viņiem bija vairāk enerģijas, uzlabojās fiziskā forma un iepatikās pati skriešana.

Es biju sajūsmā par to, ko redzēju. To visu es darīju pilnīgi hobija līmenī un no sirds. Tas mani motivēja un es jutos noderīgs! Patika, ka varu dot no sevis!

Man vienmēr ir paticis, ka cilvēki rūpējas par  

 sevi: sportojot, rūpējoties par savu veselību un ķermeni, pievēršoties sportiskam un aktīvam dzīvesveidam, uzlabojot savu veselību, kā arī izaicina sevi, sasniedzot jaunus personīgos rekordus un sagatavojoties kādām sacensībām. Caur šo visu cilvēks paliek disciplinētāks, izturīgāks, neatlaidīgāks un iemācās nepadoties.

Tuvākie cilvēki iedrošināja, sakot, ka man ir jāsāk palīdzēt cilvēkiem, kas nesaprot, kā pareizi skriet. Jāsāk piedāvāt tas, kas man patīk, jo ir ļoti noderīgs mūsu sabiedrībai – visi cilvēki vēlas būt fiziski veseli, sportiski un pārliecināti par sevi.

Ja godīgi, sākumā es domāju, ka nē! Diezin vai tam būs atsaucība, jo tajā laikā šādas programmas nebija tik populāras (online treniņi, skriešanas skolas, pareiza skriešana u.c.). Bet es uzdrošinājos un pamēģināju, jo man tas tiešām ļoti patika un patīk joprojām.

Vislielākais gandarījums man ir tad, kad mēs ar klientu sasniedzam pirmos izvirzītos mērķus un kad cilvēks savā ikdienas režīmā iekļauj pareizas sportiskās aktivitātes. Tas nozīmē, ka viņš ir vesels, fiziski trenēts un skaists cilvēks.”

pievienojies mums!

Ja  Tev ir kādi jautājumi par kursa programmu un tās norisi, droši sazinies ar mums!

E-pasts:

[email protected]

WhatsApp / Tel.nr.:

+371 20193143

Raksti mums WhatsApp

Raksti mums WhatsApp

E-pasts: [email protected]
WhatsApp / Tel.nr.: +371 20193143