KO SAKA MŪSU KLIENTI

Līga Liepiņa

Paldies par iespēju apgūt skriešanas pamatus. Noteikti gribētu turpināt dalību, līdz kamēr pati regulāri skriešu bez pamudinājuma vai atskaitīšanās 😊.

Pietrūkst zināšanu, gribētos vēl kādus padomus. Izrådās organisms pats gudrs – skriet ir daudz vieglāk, kājas pašas kustas, elpa normalizējusies, pakrūtē vairs nesāp un muskuļi arī neīd pateicoties atsildïšanās vingrojumiem. Paldies arī pārējiem, kopā ir spēks un citu dalībnieku attālinātā klātesamība uzmundrināja. Noteikti gribu turpināt, bet individuālās nodarbības man ir par dārgu. Paldies Salvis Grusevs par šīm 21 dienām.

Digna Cunska

Šajā projektā pieteicos, lai atgrieztos skriešanas ierindā 🙂 Pateicos par dotajiem padomiem, vingrojumu kompleksiem, uztura ieteikumiem. Varbūt gribējās smalkāk par elpošanu (man gan tā nav problēma, jo protu elpot ar diafragmu – “vēderu”😃), bet, ja nemaldos, Līga Liepiņa par to jautāja, un skriešanu kalnā un lejā, jo manā trasītē ir vairāki gan mazāki, gan lielāki kalniņi. Bet visā visumā… Esmu atguvusi regularitāti un zaudējusi 2,5 kg ☺ 🧡

Sintija Levica

Paldies par iespēju piedalīties. Un par teoriju par bāzes treniņiem. Tagad saprotu, kāpec nevar uzreiz skriet, ja kādu gadu tas nav darīts. Gribētu sapras,t cik ilgi šī soļošana/viegla skriešana jāturpina pirms pāriet pie skriešanas.

Ļoti patika arī ieteikumi par uzturu, ogļhidrātu izslēgšanu pēc 16.00.

Austra Grīnberga

Super treniņi, zinošs un motivējošs treneris! Tieši, kas šajā laikā nepieciešams. Tikai uz priekšu!

Guna Paidere

Ja vēlies iemācīties skriet droši, pareizi un neiedzīvojoties traumās, tad šī ir īstā vieta! Individuāla pieeja un profesionalitāte no trenera puses palīdz ātri progresēt.

Māris Ādamsons

Patīkami sadarboties ar treneri Salvi un Skriešanas Akadēmiju. Treneris ir prasīgs un ar savu plānu, kuru ievērojo un pēc tā vadoties, rezultāti BŪS!

klientu atsauksmes bilde

Elīna Bince

Paldies, Salvim, par pārdomātajiem treniņiem, individuālo pieeju un atbalstu.

Līdz šim skriešana nebija mans mīļākais sports veida, bet pēc mēneša treniņiem noskrēju savus pirmos 5 km un joprojām turpinu!

 

Kārlis Eglītis

Mans mērķis ir šī gada 3. decembrī noskriet 50 km. Lai to izdarītu, noteiki regulāri jātrenējas jau tagad. Kā to darīt? Atbilde atnāca pati Facebook: Skriešanas akadēmija un Salvis Gruševs. Profesionāli, pārdomāti treniņi, mājasdarbi. Tagad ar Salvi kaut uz pasaules malu! Iesaku visiem!

Treniņi patika, bija drošības sajūta, ka nepārtrenēšos, jo vienmēr jau gribas rezultātu uzreiz. Patika, ka sākām no nulles. Noteikti esmu sācis saprast, kas ir skriešanas solis. Un pats būtu pārspīlējis slodzi un pārdedzis pēc laika. 

Tagad turpināšu ar Salvi LEVEL 2, un esmu drošs, ka tas ir taisnākais ceļš uz manu mērķi. Gribu sasniegt mērķi bez liekām kustībām un eksperimentiem.

Tamāra Drozdova

Iepazinos un sāku skriet ar Salvi pusgadu atpakaļ. Zinot, ka pateicoties trenerim, tu to dari pareizi, sniedz drošības un komforta sajutu.

Salvis māca un iedvesmo ar savu piemēru, enerģiju, pašdisciplīnu un pozitīvo dzīves pozīciju.

Man ļoti patīk skriet! Es ticu, ka mani galvenie sporta rezultāti vēl ir priekšā ,tā saka Salvis.

Santa Delle

Paldies- skriešanas akadēmijai un trenerim Salvim. Uzsáku treniņus ziemā, kad likās neiedomājami skriet- bet viss bija ideàli un sagaidot pavasari jau varēšu mierīgi un pareizi skriet.

Treniņi notika foršā, pozitīvā ritmā- profesionāli un neko nepārspīlējot- vienmēr ar labu un garastāvokli un pilna enerģijas atgriezos mājās.

Noslēgumā tika noskrieti 5.km, kas man likās neiespējami, bet ieguldītais darbs nesa rezultātus. Un optimisms garantēts.

Paldies!

 

klientu atsauksmes bilde

Solveiga Liepa

Līdz šim biju pārliecināta, ka skriešana nav priekš manis. Tagad noskrēju savus pirmos 5 km bez mokām.

Un turpināšu vēl! Salvis ir super treneris.

klientu atsauksmes bilde

Santa Feifere

 

Uzsākot skriešanas treniņus Salvja vadībā, jau viena mēneša laikā esmu guvusi pārliecību, ka progress ir iespējams, skrienot lēni.

Liela nozīme treniņos tiek veltīta arī pareizas tehnikas apgūšanai un izplatītāko kļūdu novēršanai.

Trenera pozitīvā un profesionālā attieksme iedvesmo noticēt saviem spēkiem un uzmundrinājums, kad tas nepieciešams visvairāk, ļauj turpināt iesākto.

Gundega Careva

Pareizas skriešanas kursu iesaku visiem, gan tiem, kas jau skrien, gan tiem, kas to tikai sāk darīt.

Kursa ietvaros esmu sapratusi pareizas skriešanas pamatprincipus.

Var jau skriet arī neiedziļinoties, bet sāpes ceļos, pēdās vai kājas vispār liks saprast, ka kaut kas īsti nav pareizi.

Tāpēc iesaku pareizas skriešanas kursu, tas iemāca skriet apzinātāk, pareizāk un bez sāpēm. Skriet ar prieku! 

Kristīne Tokareviča

Paldies par lielisko kursu PAREIZA SKRIEŠANA, kas nostiprina pamatzināšanas, uzsākot skriet. Katra nodarbība pildīta ar pozitīvismu un īpašu pieeju katram.

Esam aktīvi un noteikti pamēģinām ko jaunu arī šķietami tik vienkāršā nodarbē kā skriešana, noteikti atklāsiet ko jaunu sev!

Ieva Lukstaraupe

 

Savu sadarbību ar Salvi sāku 21 dienas izaicinājumā, kura laikā atsāku regulāri un prātīgi kustēties tā, lai nenodarītu sev pāri, sakārtoju savus ēšanas ieradumus, kā arī citas lietas, kas ikdienā liek justies labāk!

Loģisks turpinājums šim šķita skriešanas kurss iesācējiem. Tā laikā saņēmu individuālu treniņu plānu, kā arī notika klātienes treniņi, kuru laikā treneris mācīja un pievērsa uzmanību pareizai skriešanas tehnikai, kas, manuprāt, ir viens no galvenajiem stūrakmeņiem, lai iemīlētu skriešanu kā sporta veidu, jo nav nekāds noslēpums, ka daudziem no mums skriešana šķiet pārāk mokoša, neizturama vai saistās ar kāju sāpēm, taču varu nu jau 100% apgalvot, ka ievērojot trenera norādījumus un skrienot pareizi pašam nemanot tiek noskrieti jau pirmie kilometri!

Komunikācija ar Salvi vienmēr ir patīkama un brīžos, kad nepieciešams kāds motivācijai grūdiens Salvis pilnīgi telepātiski to sajūt un apvaicājas kā sokas ar trenēšanos.

 

Iesaku visiem, kas vēlas skriet, kā arī tiem kuriem liekas, ka skriešana nav priekš Jums. Paldies Salvi! Es noteikt turpināšu sadarbību, lai izpildītu nākamos mērķus! Ja man kāds būtu pateicis pirms diviem mēnešiem, ka sapņošu skriet vairāk kā 5 km, es nebūtu ticējusi.
Klientu atsauksme par kursu Pareiza skriešana Skriešanas Akadēmijā

Aiva

Salvi, liels paldies par šo kursu “21 dienu pārvērtību pusmaratons”! Uzlabojusies pašsajūta, ir vairāk enerģijas, un, šķiet, šis bija labs treniņš mērķtiecībai.

Prieks skatīties, kā pieaug varēšana paveicamo km ziņā un kā pieaug skriešanas ātrums!

Paldies!

klientu atsauksmes bilde

Projekta dalībniece

Esmu pilnīgs iesācējs skriešanā. Projektā pieteicos, jo vēlējos mazliet sakārtot dienas režīmu, uzturu un fiziskās aktivitātes, kā arī pamēgināt skriešanu, kā vienu no saviem sportošanas veidiem.

Ikdienā kustos diezgan daudz – vingroju, jogoju, staigāju utt. , bet bez kāda plāna un sistēmas. Tādēļ viss tika darīt kampaņveidīgi.

Man patika šis projekts – reāls un paveicams! Paldies Salvim par atbalstu, ieteikumiem un komentāriem projekta laikā. 

Saprotu, ka man ir jauni ieradumi – pēc plkst. 16.00 nelietot ogļhidrātus un neēst vismaz 2h pirms miega. Un sapratu, ka amn patik skriet! Paldies!

Dace Miķelsone

Piedalīšanās “ Pareizas skriešanas” kursā, man likās loģisks turpinājums iesāktajai sadarbībai ar “Skriešanas Akadēmiju” un treneri Salvi.

Man ļoti patika šis kurss. Kursa laikā pakāpeniski pilnveidoju savu skriešanas tehniku un guvu vērtīgas zināšanas par “veselīgu” skriešanas treniņu procesu.

Patika kursa formāts: divi koptreniņi nedēļā un ikdienā patstāvīgi treniņi pēc individuāli sastādīta treniņa plāna. Kā svarīgu aspektu, varu minēt pastāvīgu trenera atbalstu WhatsApp grupā. Vienmēr atbalstoši, pamatoti un pozitīvi.

Iesaku šo kursu iziet katram, kurš skrien, neatkarīgi no tā vai esi iesācējs vai jau pieredzējis skrējējs!

klientu atsauksmes bilde

Iveta

Kopumā visas fiziskās aktivitātes paveicu, turklāt, nebija tādas dienas, ka vajadzētu īpaši saņemties, lai izpildītu dotos uzdevumus. Bija motivācija un prieks darīt!

Domāju, ka šaja periodā, lēni skrienot, VP samazinājās, kas varētu liecināt par progesu.

Arī es vingrinajumus plānoju izmantot turpmāk, jo tie ir nepieciešami, lai skrietu, nenodarot kaitējumu veselībai. Turpmak piedomāšu pie olbaltumvielu saturošiem produktiem, to ēšanu pēc 16.00. Arī par ūdens dzeršanu.

Paldies par vērtīgajiem ieteikumiem!

klientu atsauksmes bilde

Iveta

Īstenībā ļoti foršs projekts. Man patika. Man tikai gāja pagrūti ar atskaišu rakstīšanu.

Ļoti patika vingrinājumi – īpaši tie, kas bija 6dienas vingrinājumos. Plānoju tos atstāt sestdienas skrējienos.

Visgrūtak man nācās ar ūdens dzeršanu. Sapratu, ka tik daudz nevaru izdzert. Varbūt vasarā varētu izdzert šo litru apjomu dienā.

Bet kopumā liels, liels paldies!

klientu atsauksmes bilde

Projekta dalībniece

Man patika! Skrienu un kustos ikdienā diezgan aktīvi kādus jau 5 gadus. Bet vienmēr to darīju haotiski, pēc noskaņojuma.

Pirmo reizi trenējos pēc treniņa plāna, ko diezgan cītīgi ievēroju, kā arī ievēroju trenera dotās norādes un vingrojumus.

Ar uzturu: cenšos tagad ievērot nosacījumus par ogļhidrātu neēšanu pēc 16.00, bet pārejo vairāk vai mazāk pa vecam, jo ikdienā ēdu veselīgi.

Katrā ziņā ļoti foršas 3 nedēļas, centīšos tuprināt iesākto. Rezultatu cerams redzēšu, skrienot Rimi Rīga pusmaratonā.

Jānis Benikis

Izmantojot ” Skriešanas akadēmijas” sniegtos pakalpojumus, trenējos jau vairākus gadus – labs treneris, labs motivātors un orientācija uz rezultātu!

Jānis Domburs

Pirms tam skrēju pats bez trenera līdz sāku just, ka vēlos uzlabot savu sniegumu.
Ar trenera palīdzību nostiprināju pulsu kādā skriet, pirms tam bija visai augsts.
Rezultāts nāca visai ātri jau Valmieras skriešanas svētkos, uzlaboju savu personīgo rekordu. Paldies trenerim Salvim par treniņa plānu. Iesaku tiem kam skriešanas nav sveša, ka arī tiem, kas vēlas spert pirmos soļus skriešanā!

klientu atsauksmes bilde

Liene Karale

Nu jau otro mēnesi cītīgi trenējos Skriešanas Akadēmijas treneru uzraudzībā un tikai tagad es saprotu, ko nozīmē kvalitatīvi un pareizi sastādīti treniņi.

Edgars

Iepriekš trenējos patstāvīgi. Sāku meklēt palīdzību tad kad kaut kas negāja kā vajag, piezagās nelielas sāpes, mikrotraumas. Sazinājos ar Skriešanas Akadēmijas galveno skriešanas treneri Salvi Gruševu, un vienojāmies satikties un uztaisīt individuālo treniņu.

Treniņā uzreiz tika saprastas lietas, kas ir jāmaina treniņprocesā.

  • Neatbilstoši skriešanas apavi
  • Treniņos iepriekš skriets pārāk ātri, kādam tempam organisms vēl nav gatavs.
  • Dažas nianses skriešanas tehnikā un solī.

Es uzticēju savu treniņprocesu trenerim.

Pateicoties trenerim Salvim šogad darba normatīvos 3 km izdevās pievarēt 13 min. Salīdzinoši ar pagājušo gadu 16 min. Kā arī izdevās ar Salvja palīdzību pārvarēt mikrotraumas, kas bija iegūtas skrienot pēc paša iniciatīvas un izvairīties no jaunām traumām. Un treniņprocess kļuva baudāmāks un kļuva labāka pašsajūta.

Super, paldies liels un turpināsim strādāt, lai sasniegtu jaunus mērķus!

Mārtiņš

Vasaras vidū nolēmu, ka beidzot pienācis laiks kaut ko pamainīt savā treniņu procesā, līdz šim biju skrējis uz savu galvu un tas viss lēnām sāka apnikt. Tad nu uzgāju Facebook Skriešanas Akadēmiju un sazinājos ar skriešanas treneri Salvi Gruševu.

Sākotnējais plāns bija sadarbība līdz Valmieras maratonam, mērķis bija uzlabot savu skriešanas rezultātu pusmaratona distancē (varu pačukstēt, ka sadarbība turpinās un tiek nosprausti jauni mērķi ). Soli pa solim ar ļoti vienkārši saprotamu treniņplānu tuvojāmies galvenajam startam pa vidu noskrienot Cēsis ecotrail 23 km distanci ar laiku 1:58:31, finišā deva 13. vietu, tad jau varēja redzēt progresu un uzņemtais kurss bija pareizs. Pēc grūtakājam treniņu nedēļām ilgi gaidītais Valmieras pusmaratons bija klāt, un patiesi izdevās uzlabot savu iepriekšējo Pusmaratona rezultātu 1:46:16 uz 1:32:19!

Lēciens milzīgs, pateicoties sadarbībai ar skriešanas treneri Salvi Gruševu, ar kuru vienmēr var viegli sazināties, principā jebkurā laikā vai nu Whatsapp vai arī sazvanoties! 

Paula

Vienmēr esmu bijusi aktīva sportotāja, taču ilgus gadus, trenējoties vienatnē, sapratu, ka stāvu uz vietas un nav nekāda progresa. Paveicās, ka facebook.com ieraudzīju Salvi Gruševu un Skriešanas Akadēmiju. Uzreiz piezvanīju un satikāmies uz treniņu.
Uzreiz lika man saprast, ja gribu progresēt ir vajadzīgs kāds mērķis. Man tas bija pusmaratons, kā arī uzlabot savu skriešanas tehniku/ātrumu/efektivitāti. Nu tad uz priekšu!!!

Treneris Salvis Gruševs izveidoja treniņprogrammu, parādīja, kā veikt specifiskus vingrinājumus un daudz ko pastāstīja, kā pareizāk darīt.

Patīk, ka vienmēr varu ar viņu sazināties, ja rodas kādi jautājumi, vienmēr seko man līdzi kā iet ar treniņiem/kādas sajūtas/vai nav traumas utt. Kuldīgas Pusmaratonā noskrēju savu pirmo (ne pēdējo) pusmaratonu!

Paldies Tev – Salvis Gruševs un Skriešanas Akadēmijai. Protams, vēlos jaunus sasniegumus un turpmāku sadarbību!

 

Jeļena

Piedalījos “Karmoy Maraton” Norvēģijā, skrēju pusmaratona distanci. Trase bija diezgan grūta, apvidus kalnains.

Bet neskatoties uz reljefu un smago trasi, nocīnījos kārtīgi, kā arī laboju savu pagājušā gada Pusmaratona rezultātu par 22 minūtēm, kad trenējos vēl viena pati.

Jaunais rezultāts 1:48.54. Paldies trenerim Salvim Gruševam par regulāru atbalstu un treniņplāniem.

Guntars

Man patīk izaicinājumi. Atceros skolas krosus, kad 3 km likās daudz. Pavasarī Salvis palīdzēja man sagatavoties Lattelekom 10 km startam.

Rudenī gribējās jaunu mērķi – Pusmaratonu (21.095 km), kas prasīja nopietnāku sagatavošanos. Nebija viegli, bet izdevās godam pievarēt – mazliet virs 2h.

Vēl daudz darāmā izturības un tempa kāpināšanā, bet ar Salvi kā treneri, kas prot piemeklēt piemērotākos treniņu režīmus, tas ir realizējams.

Paldies!

 

Modris

Esmu vīrietis labākajos gados, kas kaut ko ir izdarījis lidz 40. Un ko darīt tālāk? Atbilde-jauni mērķi. Par vienu no mērķiem izvirzīju lidz 42 gadiem noskriet maratonu, ja ņem vērā, ka nekad neeesmu skrējis. Piegāju lietai akadēmiski – pareizi sporta apavi, treneris un nepieciešamais laiks tā realizācijai.

Treneris Salvis Grusevs ir profesionāls treneris, kas savu darbu veic no akadēmiskās prizmas, dod konsultāciju arī uz ļoti vienkāršiem jautājumiem.

Saku trenēties 15. maijā, un 18. septembri noskrēju Valmieras pusmaratonu 1:42:57.

 

Liāna

Kad pirmo reizi tikos ar treneri Salvi konsultācijā, tad jau sapratu, ka Salvis ir īstais cilvēks, kurš var palīdzēt realizēt uzstādīto mērķi. Salvis man deva citu skatījumu uz skriešanu (kā pareizi iesildīties, kā pareizi skriet, kā skriešanu pārvēst par aktīvu dzīvesveidu ar smaidu uz lūpām, nevis skrienot, sevi mocīt, kā pareizi atsildīties, ko labāk ēst un ko nē).

Sāku iet uz nosprausto mērķi ar vingrinājumiem, treniņplānu un trenera atbalstu. Sastādītais treniņplāns likās ļoti neiespējami izdarāms, neparasts, bet izaicinošs.

Sākumā ļoti grūti gāja, bet ar laiku sapratu, ka viss ir iespējams un nav grūti paveicams, jo Salvis treniņplānu sastādīja atbilstoši līdzšinējai sagatavotībai. Es nebiju domājusi, ka man patiks skriet.

Divos individuālos treniņos jutu ka, Salvis ir cilvēks, kurš ir savā īstajā vietā. Treniņi bija kvalitatīvi izdevušies. Divu mēneša laikā, trenējoties Salvja vadībā, Ventspilī noskrēju savu pirmo pusmaratonu.

Ja vēlies PAREIZI SKRIET, tad noteikti iesaku Salvi un Skriešanas Akadēmijas piedāvāto, jo ar viņa palīdzību Tu varēsi sasniegt to! Cilvēks ar gaišu dvēseli un uzticēšanās viņam no pirmajiem vārdiem, tas ir iespaidīgi.
Liels paldies!

Kaspars

5.martā satiku treneri Salvi Gruševu, uzskrējām kopā treniņu, lai saprastu, kas ar mani notiek. Zināju, ka gribu skriet skrējienā “Stirnu buks”, bet nebija skaidra mērķa – 10 km vai 20 km distanci. Aprunājoties sapratām, ka laiks vēl mazliet ir, un, ja ir mērķis, to atliek sasniegt, turklāt mērķi vajag izaicinošu, lai jautrāk.

16. aprīlī noskrēju savu pirmo 20 km distanci sacensību režīmā. Sajūtas lieliskas. Par to paldies jāsaka Salvim, ir pārliecība, ka darbs uzsākts pareizajā virzienā, skriešanas padomi, grafiks, tehnika viss notiek.

21.maijs Stirnu Buks Gaujas nacionālais parks – Siguldā. Noteikti līdz šim grūtākās sacensībās. Grūtākās gan fiziski, gan morāli. Diezgan labi nācās pacīnīties un parunāties pašam ar sevi distancē, lai tiktu līdz galam. Sākot jau skriet, sapratu, šodien nav runa par rezultātu, šodien būs par to, lai tiktu līdz galam. Patukšojies organisms, smaguma sajūta un enerģijas nekādas. “Jaudīgākās” sajūtas parādījās ap 15 km. Visa diena bija tik pārbagāta, notikumiem pilna un pozitīvu cilvēku enerģija darīja savu.

Ir lieliski. Un noteikti paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam. Nebūtu šo lielisko treniņu grafiku un padomu, droši vien vēl tagad kaut kur mežā mētātos kopā ar ūdelēm, spēlējoties ar krītiņiem.

Santa

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:51:20 h. Sezonas beigās Valmierā Pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:43:30.

Esmu patīkami pārsteigta par rezultātu, un tas viss, pateicoties trenerim Salvim. Divas dienas pirms skrējiena, kad Salvis man atsūtīja plānu, kurus kilometrus kādā ātrumā jāskrien – es biju šokēta!

Nē, tik ātri es noteikti nevarēšu! Domāju – “Vai nu es savus spēkus pietiekami nenovērtēju, vai arī Salvis manus vērtē pārāk augstu”.

Izrādījās, ka Salvim taisnība – es patiešām savus spēkus pietiekami nenovērtēju, bet viņš mani pirms skrējiena nomierināja un, jau pirmo apli skrienot pēc plāna noteiktajā ātrumā, sapratu – ir OK! Es varu! Iespējams varu pat nedaudz ātrāk! – šīs emocijas mani pavadīja visu skrējiena laiku, un finišēju ar ātruma uzrāvienu smaidot!

Tagad āķis lūpā!

Zinu, ka, sadarbojoties ar Salvi, man izdosies nākamos skrējienos savu laiku uzlabot!

Paldies par interesantiem, ne vienmēr viegliem treniņiem, foršo pēctreniņa sajūtu, vērtīgiem padomiem un atbalstu!

 

Sandra S.

Beidzot tas ir noticis, mani pirmie 10 km Lattelecom maratonā noskrieti! Drēbes un skriešanas kedas jau izžuva, un galvā pilns ar pozitīvām atmiņām un emocijām.

Paldies manam trenerim Salvim Gruševam par sastādīto treniņa programmu un par atbalstu brīžos, kad likās – viss, jāmet nost, es to nevaru.

Salvis iedrošināja – lai beidzu stresot, viss būs kārtībā! Tā arī notika, nosprausto mērķi es sasniedzu.

Pirms gada, kad skrēju pēc “savas programmas,” knapi varēju noskriet 7 km (pēc noskrietiem 8 km likās, ka “miršu”), un labāk nekļuva, bet ar atbilstošu treniņa programmu sasniegt mērķi bija daudz vieglāk.

Iesaku visiem – sāciet skriet, jo tas iedvesmo, vairo prieku un vieno!

Agris

Tieši no Salva uzzināju, ka visi iepriekšējie treniņi pirms sadarbības ir bijuši par ātru, sirds nav tikusi līdzi manam tempam! Tad nu tiku uzlikts uz pareizajām sliedēm un treniņi tika aizvadīti zemākā pulsa zonā. Sirds lēnām kļuva spēcīgāka, par ko jau lika manīt veiksmīgi noskrietais pirmais maratons pirms 2 nedēļām! 

Vakar startēju savā pirmajā oficiālajā maratonā Roterdamas trasē, kas ir viena no ātrākajām maratona trasēm. Mērķis karstajos laikapstākļos tika nosprausts 4h!

Par spīti grūtajai beigu daļai, tomēr spēju iekļauties 4h! Rezultāts – 3:55:14!  Vidējais temps 05:30 min/km.

Paldies trenerim Salvim Gruševam, ka sakārtoja manu treniņu grafiku, kā nākas, un ka neesmu spiests teikt pēc maratona slaveno frāzi “nekad vairs”!

 

 

 

 

 

Baiba

Tad, kad sāpes organismā pēc mana pirmā pusmaratona jau gandrīz atkāpušās, gribu pateikties trenerim par sešu nedēļu treniņprogrammu!

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju 1h 58 min 41 sek. Nebija viegli, taču nezinu, kā būtu bijis, ja nebūtu ar treneri Salvi sadarbojusies. Visdrīzāk būtu pārgalvīgi un organismam mokoši trenējusies.

Ļoti labi, ka ir kāds, kurš uzrauga un pajautā, kā iet, sniedzot padomus.

Priecājos būt starp Skriešanas Akadēmijas biedriem un mesties kopā piedzīvojumos ar jums visiem!

Tiekamies citos posmos un sacensībās!

Sandra V.

Paldies trenerim Salvim Gruševam par manu skriešanas robežu un izaicinājumu paplašināšanu, treniņplāniem, konsultācijām un motivēšanu!

Jūtu, ka solīti pa solītim ar treniņiem kļūstu gan iekšēji, gan ārēji stiprāka. Jautājumiem pretī stājas atbildes, rodas idejas un liekais aizmirstas.

Sajūta, ka varu salauzt savas robežas ikdienas treniņos arī iedvesmo uz izaicinājumiem sacensībās.

Tā ir arī lieliska iespēja skriet kopā, izjust vienotību un prieku par katra uzvarām neatkarīgi no tā, kāds ir mērķis!

Ivita

Uhh! Neticami bet tomēr! Dalība pirmajā skrējienā ar pieveiktu 10 km distanci! Nogurusi, bet laimīga.

Paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam par šo sagatavošanos! Aprīlī, uzsākot treniņus, pat prātā nenāca doma, ka varētu savu kluso sapni un vēlmi īstenot tik drīz! Tagad zinu- no 45 min pastaigas (kuras laikā šķita, ka būs “beigas”) līdz 10 km skriešanai ir nepieciešami tieši 4,5 mēneši. SUPERĪG!!!

Neticēju Salvim, ka būšu gatava skriet tādu distanci pēc dažu mēnešu treniņiem, bet te nu es esmu-šodien uzveicu sevi un 10 km. Paldies trenerim!!!

klientu atsauksmes bilde

Tatjana

Paldies, Salvi, par padarīto darbu: par treniņiem, treniņu plāniem un atbalstu, par atbildēm uz visiem jautājumiem!

Mans mērķis – noskriet maratonu – ir sasniegts, un es esmu ļoti priecīga par to!

Turpināšu iet uz nākamo mērķi ar Tavu palīdzību, jo zinu, ka Tu varēsi man palīdzēt sasniegt to!

Paldies!

Reinis

Kvalitatīvs rezultāts garantēts. MILZĪGS PALDIES trenerim par ieguldīto darbu. Piecos mēnešos nometu 18 kg un iemācījos pareizi trenēties.

Rekomendēju visiem treneri Salvi.

Jānis

Līdz maratonam (42.195 km) nebija atlicis pārāk ilgs laiks. Pats biju nolēmis neskriet, jo domāju, ka nepaspēšu pietiekami sagatavoties. Salvis iedeva ticību, ka es to varu, palīdzēja sagatavoties un deva arī spēju pierādīt sev, ka es to varu!

Paldies!

Gunita

Tieši ar Salvja palīdzību uzsāku skriet, kaut gan ar sportu biju uz “jūs”. Pateicoties pareizam un reāli izpildāmam skriešanas plānam, kā arī citiem ar skriešanu saistītiem padomiem, esmu pašlaik savā vislabākajā formā. Skrienu dažāda garuma distances, pat – pašai par pārsteigumu – maratonu. Rekomendēju Salvi visiem, kam ir vēlēšanās sākt nodarboties ar sportu.  

Lāsma

Labs treneris. Sastādīja man labu skriešanas plānu, pēc kura spēju sagatavoties Nordea 2012 maratonam un noskriet 21 km distanci.

Ar šo programmu arī pārsteidzoši notievēju par 10 kilogramiem. Paldies!

KO SAKA MŪSU KLIENTI

Austra Grīnberga

Super treniņi, zinošs un motivējošs treneris! Tieši, kas šajā laikā nepieciešams. Tikai uz priekšu!

Guna Paidere

Ja vēlies iemācīties skriet droši, pareizi un neiedzīvojoties traumās, tad šī ir īstā vieta! Individuāla pieeja un profesionalitāte no trenera puses palīdz ātri progresēt.

Māris Ādamsons

Patīkami sadarboties ar treneri Salvi un Skriešanas Akadēmiju. Treneris ir prasīgs un ar savu plānu, kuru ievērojo un pēc tā vadoties, rezultāti BŪS!

Elīna Bince

Paldies, Salvim, par pārdomātajiem treniņiem, individuālo pieeju un atbalstu.

Līdz šim skriešana nebija mans mīļākais sports veida, bet pēc mēneša treniņiem noskrēju savus pirmos 5 km un joprojām turpinu!

 

Kārlis Eglītis

Mans mērķis ir šī gada 3. decembrī noskriet 50 km. Lai to izdarītu, noteiki regulāri jātrenējas jau tagad. Kā to darīt? Atbilde atnāca pati Facebook: Skriešanas akadēmija un Salvis Gruševs. Profesionāli, pārdomāti treniņi, mājasdarbi. Tagad ar Salvi kaut uz pasaules malu! Iesaku visiem!

Treniņi patika, bija drošības sajūta, ka nepārtrenēšos, jo vienmēr jau gribas rezultātu uzreiz. Patika, ka sākām no nulles. Noteikti esmu sācis saprast, kas ir skriešanas solis. Un pats būtu pārspīlējis slodzi un pārdedzis pēc laika. 

Tagad turpināšu ar Salvi LEVEL 2, un esmu drošs, ka tas ir taisnākais ceļš uz manu mērķi. Gribu sasniegt mērķi bez liekām kustībām un eksperimentiem.

Tamāra Drozdova

Iepazinos un sāku skriet ar Salvi pusgadu atpakaļ. Zinot, ka pateicoties trenerim, tu to dari pareizi, sniedz drošības un komforta sajutu.

Salvis māca un iedvesmo ar savu piemēru, enerģiju, pašdisciplīnu un pozitīvo dzīves pozīciju.

Man ļoti patīk skriet! Es ticu, ka mani galvenie sporta rezultāti vēl ir priekšā ,tā saka Salvis.

Santa Delle

Paldies- skriešanas akadēmijai un trenerim Salvim. Uzsáku treniņus ziemā, kad likās neiedomājami skriet- bet viss bija ideàli un sagaidot pavasari jau varēšu mierīgi un pareizi skriet.

Treniņi notika foršā, pozitīvā ritmā- profesionāli un neko nepārspīlējot- vienmēr ar labu un garastāvokli un pilna enerģijas atgriezos mājās.

Noslēgumā tika noskrieti 5.km, kas man likās neiespējami, bet ieguldītais darbs nesa rezultātus. Un optimisms garantēts.

Paldies!

 

Solveiga Liepa

Līdz šim biju pārliecināta, ka skriešana nav priekš manis. Tagad noskrēju savus pirmos 5 km bez mokām.

Un turpināšu vēl! Salvis ir super treneris.

Santa Feifere

 

Uzsākot skriešanas treniņus Salvja vadībā, jau viena mēneša laikā esmu guvusi pārliecību, ka progress ir iespējams, skrienot lēni.

Liela nozīme treniņos tiek veltīta arī pareizas tehnikas apgūšanai un izplatītāko kļūdu novēršanai.

Trenera pozitīvā un profesionālā attieksme iedvesmo noticēt saviem spēkiem un uzmundrinājums, kad tas nepieciešams visvairāk, ļauj turpināt iesākto.

Gundega Careva

Pareizas skriešanas kursu iesaku visiem, gan tiem, kas jau skrien, gan tiem, kas to tikai sāk darīt.

Kursa ietvaros esmu sapratusi pareizas skriešanas pamatprincipus.

Var jau skriet arī neiedziļinoties, bet sāpes ceļos, pēdās vai kājas vispār liks saprast, ka kaut kas īsti nav pareizi.

Tāpēc iesaku pareizas skriešanas kursu, tas iemāca skriet apzinātāk, pareizāk un bez sāpēm. Skriet ar prieku! 

Kristīne Tokareviča

Paldies par lielisko kursu PAREIZA SKRIEŠANA, kas nostiprina pamatzināšanas, uzsākot skriet. Katra nodarbība pildīta ar pozitīvismu un īpašu pieeju katram.

Esam aktīvi un noteikti pamēģinām ko jaunu arī šķietami tik vienkāršā nodarbē kā skriešana, noteikti atklāsiet ko jaunu sev!

Ieva Lukstaraupe

 

Savu sadarbību ar Salvi sāku 21 dienas izaicinājumā, kura laikā atsāku regulāri un prātīgi kustēties tā, lai nenodarītu sev pāri, sakārtoju savus ēšanas ieradumus, kā arī citas lietas, kas ikdienā liek justies labāk!

Loģisks turpinājums šim šķita skriešanas kurss iesācējiem. Tā laikā saņēmu individuālu treniņu plānu, kā arī notika klātienes treniņi, kuru laikā treneris mācīja un pievērsa uzmanību pareizai skriešanas tehnikai, kas, manuprāt, ir viens no galvenajiem stūrakmeņiem, lai iemīlētu skriešanu kā sporta veidu, jo nav nekāds noslēpums, ka daudziem no mums skriešana šķiet pārāk mokoša, neizturama vai saistās ar kāju sāpēm, taču varu nu jau 100% apgalvot, ka ievērojot trenera norādījumus un skrienot pareizi pašam nemanot tiek noskrieti jau pirmie kilometri!

Komunikācija ar Salvi vienmēr ir patīkama un brīžos, kad nepieciešams kāds motivācijai grūdiens Salvis pilnīgi telepātiski to sajūt un apvaicājas kā sokas ar trenēšanos.

 

Iesaku visiem, kas vēlas skriet, kā arī tiem kuriem liekas, ka skriešana nav priekš Jums. Paldies Salvi! Es noteikt turpināšu sadarbību, lai izpildītu nākamos mērķus! Ja man kāds būtu pateicis pirms diviem mēnešiem, ka sapņošu skriet vairāk kā 5 km, es nebūtu ticējusi.
Klientu atsauksme par kursu Pareiza skriešana Skriešanas Akadēmijā

Aiva

Salvi, liels paldies par šo kursu “21 dienu pārvērtību pusmaratons”! Uzlabojusies pašsajūta, ir vairāk enerģijas, un, šķiet, šis bija labs treniņš mērķtiecībai.

Prieks skatīties, kā pieaug varēšana paveicamo km ziņā un kā pieaug skriešanas ātrums!

Paldies!

Mārtiņš

Esmu pilnīgs iesācējs skriešanā. Projektā pieteicos, jo vēlējos mazliet sakārtot dienas režīmu, uzturu un fiziskās aktivitātes, kā arī pamēģināt skriešanu, kā vienu no saviem sportošanas veidiem.

Ikdienā kustos diezgan daudz – vingroju, jogoju, staigāju utt. , bet bez kāda plāna un sistēmas. Tādēļ viss tika darīt kampaņveidīgi.

Man patika šis projekts – reāls un paveicams! Paldies Salvim par atbalstu, ieteikumiem un komentāriem projekta laikā. 

Saprotu, ka man ir jauni ieradumi – pēc plkst. 16.00 nelietot ogļhidrātus un neēst vismaz 2h pirms miega. Un sapratu, ka man patīk skriet! Paldies!

Dace Miķelsone

Piedalīšanās “ Pareizas skriešanas” kursā, man likās loģisks turpinājums iesāktajai sadarbībai ar “Skriešanas Akadēmiju” un treneri Salvi.

Man ļoti patika šis kurss. Kursa laikā pakāpeniski pilnveidoju savu skriešanas tehniku un guvu vērtīgas zināšanas par “veselīgu” skriešanas treniņu procesu.

Patika kursa formāts: divi koptreniņi nedēļā un ikdienā patstāvīgi treniņi pēc individuāli sastādīta treniņa plāna. Kā svarīgu aspektu, varu minēt pastāvīgu trenera atbalstu WhatsApp grupā. Vienmēr atbalstoši, pamatoti un pozitīvi.

Iesaku šo kursu iziet katram, kurš skrien, neatkarīgi no tā vai esi iesācējs vai jau pieredzējis skrējējs!

Kintija

Paldies par noderīgiem padomiem! Man varbūt treniņi nesanāca tik regulāri. Ja neskrēju, tad es gāju. Vislielākais prieks ir par ūdens dzeršanu. Ar to iepriekš bija lielas problēmas, bet pa šīm dienām tas tā iegājās, ka ķermenis pilnīgi prasa. Atsāku veselīgi ēst, par to arī liels prieks.

Ilona

Paldies par iespēju vingrojumu izpildē – ar katru reizi arvien vieglāk, pašai prieks.

Un forši arī, ka izdevās sevi disciplinēt ar ogļhidrātu ēšanu pēc plkst. 16.00. 

Ilze

Iemācījos skriet ar lēno pulsu, un vienlaikus noskrēju ātrāko stadiona apli pa ilgiem laikiem.

Noderīgi par ūdeni. Vairs negribas dzert saldinātus dzērienus. Vērtīgi zināt bija arī par ogļhifrātiem pēc plkst. 16.00 un olbaltumvielu nozīmi. -2.5 kg.

Diezgan disciplinēti sanāca izpildīt, četras dienas nesanāca izpildīt ogļhitrātus pēc 16.00.

 Noteikti ļoti noderīgs 21 dienu izaicinājums.

Iveta

Kopumā visas fiziskās aktivitātes paveicu, turklāt, nebija tādas dienas, ka vajadzētu īpaši saņemties, lai izpildītu dotos uzdevumus. Bija motivācija un prieks darīt!

Domāju, ka šaja periodā, lēni skrienot, VP samazinājās, kas varētu liecināt par progesu.

Arī es vingrinajumus plānoju izmantot turpmāk, jo tie ir nepieciešami, lai skrietu, nenodarot kaitējumu veselībai. Turpmak piedomāšu pie olbaltumvielu saturošiem produktiem, to ēšanu pēc 16.00. Arī par ūdens dzeršanu.

Paldies par vērtīgajiem ieteikumiem!

Iveta

Īstenībā ļoti foršs projekts. Man patika. Man tikai gāja pagrūti ar atskaišu rakstīšanu.

Ļoti patika vingrinājumi – īpaši tie, kas bija 6dienas vingrinājumos. Plānoju tos atstāt sestdienas skrējienos.

Visgrūtak man nācās ar ūdens dzeršanu. Sapratu, ka tik daudz nevaru izdzert. Varbūt vasarā varētu izdzert šo litru apjomu dienā.

Bet kopumā liels, liels paldies!

Man patika! Skrienu un kustos ikdienā diezgan aktīvi kādus jau 5 gadus. Bet vienmēr to darīju haotiski, pēc noskaņojuma.

Pirmo reizi trenējos pēc treniņa plāna, ko diezgan cītīgi ievēroju, kā arī ievēroju trenera dotās norādes un vingrojumus.

Ar uzturu: cenšos tagad ievērot nosacījumus par ogļhidrātu neēšanu pēc 16.00, bet pārejo vairāk vai mazāk pa vecam, jo ikdienā ēdu veselīgi. 

Katrā ziņā ļoti foršas 3 nedēļas, centīšos tuprināt iesākto. Rezultatu cerams redzēšu, skrienot Rimi Rīga pusmaratonā.

Jānis Benikis

Izmantojot ” Skriešanas akadēmijas” sniegtos pakalpojumus, trenējos jau vairākus gadus – labs treneris, labs motivātors un orientācija uz rezultātu!

Jānis Domburs

Pirms tam skrēju pats bez trenera līdz sāku just, ka vēlos uzlabot savu sniegumu.
Ar trenera palīdzību nostiprināju pulsu kādā skriet, pirms tam bija visai augsts.
Rezultāts nāca visai ātri jau Valmieras skriešanas svētkos, uzlaboju savu personīgo rekordu. Paldies trenerim Salvim par treniņa plānu. Iesaku tiem kam skriešanas nav sveša, ka arī tiem, kas vēlas spert pirmos soļus skriešanā!

Liene Karale

Nu jau otro mēnesi cītīgi trenējos Skriešanas Akadēmijas treneru uzraudzībā un tikai tagad es saprotu, ko nozīmē kvalitatīvi un pareizi sastādīti treniņi.

Edgars

Iepriekš trenējos patstāvīgi. Sāku meklēt palīdzību tad kad kaut kas negāja kā vajag, piezagās nelielas sāpes, mikrotraumas. Sazinājos ar Skriešanas Akadēmijas galveno skriešanas treneri Salvi Gruševu, un vienojāmies satikties un uztaisīt individuālo treniņu.

Treniņā uzreiz tika saprastas lietas, kas ir jāmaina treniņprocesā.

  • Neatbilstoši skriešanas apavi
  • Treniņos iepriekš skriets pārāk ātri, kādam tempam organisms vēl nav gatavs.
  • Dažas nianses skriešanas tehnikā un solī.

Es uzticēju savu treniņprocesu trenerim.

Pateicoties trenerim Salvim šogad darba normatīvos 3 km izdevās pievarēt 13 min. Salīdzinoši ar pagājušo gadu 16 min. Kā arī izdevās ar Salvja palīdzību pārvarēt mikrotraumas, kas bija iegūtas skrienot pēc paša iniciatīvas un izvairīties no jaunām traumām. Un treniņprocess kļuva baudāmāks un kļuva labāka pašsajūta.

Super, paldies liels un turpināsim strādāt, lai sasniegtu jaunus mērķus!

Mārtiņš

Vasaras vidū nolēmu, ka beidzot pienācis laiks kaut ko pamainīt savā treniņu procesā, līdz šim biju skrējis uz savu galvu un tas viss lēnām sāka apnikt. Tad nu uzgāju Facebook Skriešanas Akadēmiju un sazinājos ar skriešanas treneri Salvi Gruševu.

Sākotnējais plāns bija sadarbība līdz Valmieras maratonam, mērķis bija uzlabot savu skriešanas rezultātu pusmaratona distancē (varu pačukstēt, ka sadarbība turpinās un tiek nosprausti jauni mērķi ). Soli pa solim ar ļoti vienkārši saprotamu treniņplānu tuvojāmies galvenajam startam pa vidu noskrienot Cēsis ecotrail 23 km distanci ar laiku 1:58:31, finišā deva 13. vietu, tad jau varēja redzēt progresu un uzņemtais kurss bija pareizs. Pēc grūtakājam treniņu nedēļām ilgi gaidītais Valmieras pusmaratons bija klāt, un patiesi izdevās uzlabot savu iepriekšējo Pusmaratona rezultātu 1:46:16 uz 1:32:19!

Lēciens milzīgs, pateicoties sadarbībai ar skriešanas treneri Salvi Gruševu, ar kuru vienmēr var viegli sazināties, principā jebkurā laikā vai nu Whatsapp vai arī sazvanoties! 

Paula

Vienmēr esmu bijusi aktīva sportotāja, taču ilgus gadus, trenējoties vienatnē, sapratu, ka stāvu uz vietas un nav nekāda progresa. Paveicās, ka facebook.com ieraudzīju Salvi Gruševu un Skriešanas Akadēmiju. Uzreiz piezvanīju un satikāmies uz treniņu.
Uzreiz lika man saprast, ja gribu progresēt ir vajadzīgs kāds mērķis. Man tas bija pusmaratons, kā arī uzlabot savu skriešanas tehniku/ātrumu/efektivitāti. Nu tad uz priekšu!!!

Treneris Salvis Gruševs izveidoja treniņprogrammu, parādīja, kā veikt specifiskus vingrinājumus un daudz ko pastāstīja, kā pareizāk darīt.

Patīk, ka vienmēr varu ar viņu sazināties, ja rodas kādi jautājumi, vienmēr seko man līdzi kā iet ar treniņiem/kādas sajūtas/vai nav traumas utt. Kuldīgas Pusmaratonā noskrēju savu pirmo (ne pēdējo) pusmaratonu!

Paldies Tev – Salvis Gruševs un Skriešanas Akadēmijai. Protams, vēlos jaunus sasniegumus un turpmāku sadarbību!

 

Jeļena

Piedalījos “Karmoy Maraton” Norvēģijā, skrēju pusmaratona distanci. Trase bija diezgan grūta, apvidus kalnains.

Bet neskatoties uz reljefu un smago trasi, nocīnījos kārtīgi, kā arī laboju savu pagājušā gada Pusmaratona rezultātu par 22 minūtēm, kad trenējos vēl viena pati.

Jaunais rezultāts 1:48.54. Paldies trenerim Salvim Gruševam par regulāru atbalstu un treniņplāniem.

Guntars

Man patīk izaicinājumi. Atceros skolas krosus, kad 3 km likās daudz. Pavasarī Salvis palīdzēja man sagatavoties Lattelekom 10 km startam.

Rudenī gribējās jaunu mērķi – Pusmaratonu (21.095 km), kas prasīja nopietnāku sagatavošanos. Nebija viegli, bet izdevās godam pievarēt – mazliet virs 2h.

Vēl daudz darāmā izturības un tempa kāpināšanā, bet ar Salvi kā treneri, kas prot piemeklēt piemērotākos treniņu režīmus, tas ir realizējams.

Paldies!

 

Modris

Esmu vīrietis labākajos gados, kas kaut ko ir izdarījis lidz 40. Un ko darīt tālāk? Atbilde-jauni mērķi. Par vienu no mērķiem izvirzīju lidz 42 gadiem noskriet maratonu, ja ņem vērā, ka nekad neeesmu skrējis. Piegāju lietai akadēmiski – pareizi sporta apavi, treneris un nepieciešamais laiks tā realizācijai.

Treneris Salvis Grusevs ir profesionāls treneris, kas savu darbu veic no akadēmiskās prizmas, dod konsultāciju arī uz ļoti vienkāršiem jautājumiem.

Saku trenēties 15. maijā, un 18. septembri noskrēju Valmieras pusmaratonu 1:42:57.

 

Liāna

Kad pirmo reizi tikos ar treneri Salvi konsultācijā, tad jau sapratu, ka Salvis ir īstais cilvēks, kurš var palīdzēt realizēt uzstādīto mērķi. Salvis man deva citu skatījumu uz skriešanu (kā pareizi iesildīties, kā pareizi skriet, kā skriešanu pārvēst par aktīvu dzīvesveidu ar smaidu uz lūpām, nevis skrienot, sevi mocīt, kā pareizi atsildīties, ko labāk ēst un ko nē).

Sāku iet uz nosprausto mērķi ar vingrinājumiem, treniņplānu un trenera atbalstu. Sastādītais treniņplāns likās ļoti neiespējami izdarāms, neparasts, bet izaicinošs.

Sākumā ļoti grūti gāja, bet ar laiku sapratu, ka viss ir iespējams un nav grūti paveicams, jo Salvis treniņplānu sastādīja atbilstoši līdzšinējai sagatavotībai. Es nebiju domājusi, ka man patiks skriet.

Divos individuālos treniņos jutu ka, Salvis ir cilvēks, kurš ir savā īstajā vietā. Treniņi bija kvalitatīvi izdevušies. Divu mēneša laikā, trenējoties Salvja vadībā, Ventspilī noskrēju savu pirmo pusmaratonu.

Ja vēlies PAREIZI SKRIET, tad noteikti iesaku Salvi un Skriešanas Akadēmijas piedāvāto, jo ar viņa palīdzību Tu varēsi sasniegt to! Cilvēks ar gaišu dvēseli un uzticēšanās viņam no pirmajiem vārdiem, tas ir iespaidīgi.
Liels paldies!

Kaspars

5.martā satiku treneri Salvi Gruševu, uzskrējām kopā treniņu, lai saprastu, kas ar mani notiek. Zināju, ka gribu skriet skrējienā “Stirnu buks”, bet nebija skaidra mērķa – 10 km vai 20 km distanci. Aprunājoties sapratām, ka laiks vēl mazliet ir, un, ja ir mērķis, to atliek sasniegt, turklāt mērķi vajag izaicinošu, lai jautrāk.

16. aprīlī noskrēju savu pirmo 20 km distanci sacensību režīmā. Sajūtas lieliskas. Par to paldies jāsaka Salvim, ir pārliecība, ka darbs uzsākts pareizajā virzienā, skriešanas padomi, grafiks, tehnika viss notiek.

21.maijs Stirnu Buks Gaujas nacionālais parks – Siguldā. Noteikti līdz šim grūtākās sacensībās. Grūtākās gan fiziski, gan morāli. Diezgan labi nācās pacīnīties un parunāties pašam ar sevi distancē, lai tiktu līdz galam. Sākot jau skriet, sapratu, šodien nav runa par rezultātu, šodien būs par to, lai tiktu līdz galam. Patukšojies organisms, smaguma sajūta un enerģijas nekādas. “Jaudīgākās” sajūtas parādījās ap 15 km. Visa diena bija tik pārbagāta, notikumiem pilna un pozitīvu cilvēku enerģija darīja savu.

Ir lieliski. Un noteikti paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam. Nebūtu šo lielisko treniņu grafiku un padomu, droši vien vēl tagad kaut kur mežā mētātos kopā ar ūdelēm, spēlējoties ar krītiņiem.

Santa

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:51:20 h. Sezonas beigās Valmierā Pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:43:30.

Esmu patīkami pārsteigta par rezultātu, un tas viss, pateicoties trenerim Salvim. Divas dienas pirms skrējiena, kad Salvis man atsūtīja plānu, kurus kilometrus kādā ātrumā jāskrien – es biju šokēta!

Nē, tik ātri es noteikti nevarēšu! Domāju – “Vai nu es savus spēkus pietiekami nenovērtēju, vai arī Salvis manus vērtē pārāk augstu”.

Izrādījās, ka Salvim taisnība – es patiešām savus spēkus pietiekami nenovērtēju, bet viņš mani pirms skrējiena nomierināja un, jau pirmo apli skrienot pēc plāna noteiktajā ātrumā, sapratu – ir OK! Es varu! Iespējams varu pat nedaudz ātrāk! – šīs emocijas mani pavadīja visu skrējiena laiku, un finišēju ar ātruma uzrāvienu smaidot!

Tagad āķis lūpā!

Zinu, ka, sadarbojoties ar Salvi, man izdosies nākamos skrējienos savu laiku uzlabot!

Paldies par interesantiem, ne vienmēr viegliem treniņiem, foršo pēctreniņa sajūtu, vērtīgiem padomiem un atbalstu!

 

Sandra S.

Beidzot tas ir noticis, mani pirmie 10 km Lattelecom maratonā noskrieti! Drēbes un skriešanas kedas jau izžuva, un galvā pilns ar pozitīvām atmiņām un emocijām.

Paldies manam trenerim Salvim Gruševam par sastādīto treniņa programmu un par atbalstu brīžos, kad likās – viss, jāmet nost, es to nevaru.

Salvis iedrošināja – lai beidzu stresot, viss būs kārtībā! Tā arī notika, nosprausto mērķi es sasniedzu.

Pirms gada, kad skrēju pēc “savas programmas,” knapi varēju noskriet 7 km (pēc noskrietiem 8 km likās, ka “miršu”), un labāk nekļuva, bet ar atbilstošu treniņa programmu sasniegt mērķi bija daudz vieglāk.

Iesaku visiem – sāciet skriet, jo tas iedvesmo, vairo prieku un vieno!

Agris

Tieši no Salva uzzināju, ka visi iepriekšējie treniņi pirms sadarbības ir bijuši par ātru, sirds nav tikusi līdzi manam tempam! Tad nu tiku uzlikts uz pareizajām sliedēm un treniņi tika aizvadīti zemākā pulsa zonā. Sirds lēnām kļuva spēcīgāka, par ko jau lika manīt veiksmīgi noskrietais pirmais maratons pirms 2 nedēļām! 

Vakar startēju savā pirmajā oficiālajā maratonā Roterdamas trasē, kas ir viena no ātrākajām maratona trasēm. Mērķis karstajos laikapstākļos tika nosprausts 4h!

Par spīti grūtajai beigu daļai, tomēr spēju iekļauties 4h! Rezultāts – 3:55:14!  Vidējais temps 05:30 min/km.

Paldies trenerim Salvim Gruševam, ka sakārtoja manu treniņu grafiku, kā nākas, un ka neesmu spiests teikt pēc maratona slaveno frāzi “nekad vairs”!

Baiba

Tad, kad sāpes organismā pēc mana pirmā pusmaratona jau gandrīz atkāpušās, gribu pateikties trenerim par sešu nedēļu treniņprogrammu!

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju 1h 58 min 41 sek. Nebija viegli, taču nezinu, kā būtu bijis, ja nebūtu ar treneri Salvi sadarbojusies. Visdrīzāk būtu pārgalvīgi un organismam mokoši trenējusies.

Ļoti labi, ka ir kāds, kurš uzrauga un pajautā, kā iet, sniedzot padomus.

Priecājos būt starp Skriešanas Akadēmijas biedriem un mesties kopā piedzīvojumos ar jums visiem!

Tiekamies citos posmos un sacensībās!

Sandra V.

Paldies trenerim Salvim Gruševam par manu skriešanas robežu un izaicinājumu paplašināšanu, treniņplāniem, konsultācijām un motivēšanu!

Jūtu, ka solīti pa solītim ar treniņiem kļūstu gan iekšēji, gan ārēji stiprāka. Jautājumiem pretī stājas atbildes, rodas idejas un liekais aizmirstas.

Sajūta, ka varu salauzt savas robežas ikdienas treniņos arī iedvesmo uz izaicinājumiem sacensībās.

Tā ir arī lieliska iespēja skriet kopā, izjust vienotību un prieku par katra uzvarām neatkarīgi no tā, kāds ir mērķis!

Ivita

Uhh! Neticami bet tomēr! Dalība pirmajā skrējienā ar pieveiktu 10 km distanci! Nogurusi, bet laimīga.

Paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam par šo sagatavošanos! Aprīlī, uzsākot treniņus, pat prātā nenāca doma, ka varētu savu kluso sapni un vēlmi īstenot tik drīz! Tagad zinu- no 45 min pastaigas (kuras laikā šķita, ka būs “beigas”) līdz 10 km skriešanai ir nepieciešami tieši 4,5 mēneši. SUPERĪG!!!

Neticēju Salvim, ka būšu gatava skriet tādu distanci pēc dažu mēnešu treniņiem, bet te nu es esmu-šodien uzveicu sevi un 10 km. Paldies trenerim!!!

Tatjana

Paldies, Salvi, par padarīto darbu: par treniņiem, treniņu plāniem un atbalstu, par atbildēm uz visiem jautājumiem!

Mans mērķis – noskriet maratonu – ir sasniegts, un es esmu ļoti priecīga par to!

Turpināšu iet uz nākamo mērķi ar Tavu palīdzību, jo zinu, ka Tu varēsi man palīdzēt sasniegt to!

Paldies!

Reinis

Kvalitatīvs rezultāts garantēts. MILZĪGS PALDIES trenerim par ieguldīto darbu. Piecos mēnešos nometu 18 kg un iemācījos pareizi trenēties.

Rekomendēju visiem treneri Salvi.

Jānis

Līdz maratonam (42.195 km) nebija atlicis pārāk ilgs laiks. Pats biju nolēmis neskriet, jo domāju, ka nepaspēšu pietiekami sagatavoties. Salvis iedeva ticību, ka es to varu, palīdzēja sagatavoties un deva arī spēju pierādīt sev, ka es to varu!

Paldies!

Gunita

Tieši ar Salvja palīdzību uzsāku skriet, kaut gan ar sportu biju uz “jūs”. Pateicoties pareizam un reāli izpildāmam skriešanas plānam, kā arī citiem ar skriešanu saistītiem padomiem, esmu pašlaik savā vislabākajā formā. Skrienu dažāda garuma distances, pat – pašai par pārsteigumu – maratonu. Rekomendēju Salvi visiem, kam ir vēlēšanās sākt nodarboties ar sportu.  

Lāsma

Labs treneris. Sastādīja man labu skriešanas plānu, pēc kura spēju sagatavoties Nordea 2012 maratonam un noskriet 21 km distanci.

Ar šo programmu arī pārsteidzoši notievēju par 10 kilogramiem. Paldies!