Sabīne, pirmo reizi atnākot uz konsultāciju pie mūsu skriešanas trenera, meklēja iespēju sākt trenēties pareizāk un kaut kad noskriet pusmaratonu. Treniņos pulss bija augstāks nekā vajadzētu, tāpēc mērķis bija skriet ar zemāku pulsu. Sabīne vēlējās kvalitāti, tāpēc papildus sastādītajam skriešanas treniņplānam apmeklēja arī individuālos treniņus ar mūsu skriešanas treneri Salvi Gruševu vienu reizi nedēļā, veicot gan dažādus vingrinājumus skriešanas tehnikas uzlabošanai, gan arī citus uzdevumus.
Tika nosprausts mērķis pusmaratons, bet paralēli ceļā uz to sacensību ietvaros tika noskrieti gan 5 km, gan 10 km. Tomēr pats svarīgākais ir tas, ka līdz pat šīm brīdim treniņi un treniņprocess Sabīnei patīk. Viņa ir iemācījusies skriet lēnāk, pulsi ir palikuši zemāki un arī treniņiem ir cita kvalitāte.
Sabīne pati saka: “Pirms trīs mēnešiem izvirzīju savu mērķi – noskriet pusmaratonu. Līdz šim biju skrējusi īsas distances, bet visi treniņi beidzās ar nespēku un sirdsklauvēm. Viss sākās ar trenera meklējumiem un internetā atradu informāciju par Skriešanas Akadēmiju. Ar treneri Salvi norunājām pirmo konsultāciju, kuras laikā uz manu jautājumu “Vai trīs mēnešos ir iespēja sasniegt šādu mērķi (līdz šim brīdim varot noskriet ap 10 km)” viņš atbildēja: “Protams! Bet, ja trenēsies pēc mana plāna”. Tā nu esmu laimīgi noskrējusi pusmaratonu Viļņā, uzstādījusi savus personiskos ātruma rekordus īsākās distancēs un treniņos vairs neskrienu ar pulsu 180. Treniņi ne vienmēr ir viegli, bet neviens to arī nesolīja. Turpinu trenēties, izvirzot jaunus sportiskos mērķus, un ar savu apņēmību esmu iedvesmojusi arī savus tuvākos cilvēkus, kas arī pamazām pievēršas skriešanai.”
Treneris Salvis: “Šis man kā trenerim ir vislabākais apbalvojums, kad cilvēks, trenējoties pareizi, ir iemīlējis skriešanu, papildus pozitīvi ietekmējot sev apkārt esošos, kuri arī sāk nodarboties ar veselīgu dzīvesveidu.
Tas nozīmē:
  • priecīgāki cilvēki
  • veselīgāki cilvēki
  • sportiskāki cilvēki

Novēlam ikvienam sākt sportot un darīt to pareizi! 🙂

#skriešanastreneris #treniņplāns #konsultācija