Reinis Skriešanas Akadēmija

Piedāvājam nelielu ieskatu par Skriešanas Akadēmijas dalībnieka Reiņa Melberga pirmajiem rezultātiem.

Reinis:”Regulāri sāku skriet 2015.gada septembrī. Neilgi pēc tam jau nolēmu nopietnāk pievērsties skriešanai, tāpēc meklēju treneri. Atradu Skriešanas Akadēmijas treneri-Salvi. Papētīju, izlēmu ka jāaiziet uz individuālo treniņu+aprunāties.
Pēc pirmā treniņa un pārrunām sapratu, ka viņš man būs ideāls treneris, tas kas vajadzīgs.
Izrunājām visu, sākumā nolēmu, ka gribu skriet un trenēties ultramaratoniem. Pēc ziemas kilometrāžas apjoma jeb bāzes darba sapratām, ka šobrīd ir atbilstošs vecums, lai skrietu īsākas distances, bet ātrāk. Izlēmām palikt pie 10 km. Pārsvarā patīk skriet “treilus” (skriešana pa mežiem, takām) bet nav nekas pretī arī pret asfaltu.
Un tā sāku cītīgi trenēties, citreiz varbūt sanāca pārāk centīgi, bet stingri turējos pie treniņu plāna, kas tika sastādīts. Sacensību sezona “treiliem” (skriešana pa mežu, takām) sākas jau janvārī.
Pirmo posmu skriešanas seriālā “Noskrien ziemu” pie -17 grādiem 8km distancē ieguvu 15.vietu kopvērtējumā un 5.vietu savā vecuma grupā. Februārī otrajā posmā bija doma skriet jau ātrāk un uzlabot savu laiku, kas arī izdevās par 5minūtēm un skrienot finišā iekšēji nodomāju: “Labākā gadījumā 4.vietā būšu, bet nē, rezultātā esmu 3.vietā savā vecuma grupā un 13.vieta kopvērtējumā.
Pašam liels prieks un MILZĪGS PALDIES trenerim par ieguldīto darbu.
P.S. kopš septembra esmu nometis 18 kg svaru.”

Šis Reinim ir tikai pats sākums. Reinis ir ļoti apņēmīgs un centīgs. Novēlēsim lai izdevusies turpmākā sezona, kas ir saplānota visa gada garumā un vēlam izturību un pašatdevi visas sezonas garumā un treniņu procesā!