Edgars

Iepriekš trenējos patstāvīgi. Sāku meklēt palīdzību tad kad kaut kas negāja kā vajag, piezagās nelielas sāpes, mikrotraumas. Sazinājos ar Skriešanas Akadēmijas galveno skriešanas treneri Salvi Gruševu, un vienojāmies satikties un uztaisīt individuālo treniņu.

Treniņā uzreiz tika saprastas lietas, kas ir jāmaina treniņprocesā.

  • Neatbilstoši skriešanas apavi
  • Treniņos iepriekš skriets pārāk ātri, kādam tempam organisms vēl nav gatavs.
  • Dažas nianses skriešanas tehnikā un solī.

Es uzticēju savu treniņprocesu trenerim.

Pateicoties trenerim Salvim šogad darba normatīvos 3 km izdevās pievarēt 13 min. Salīdzinoši ar pagājušo gadu 16 min. Kā arī izdevās ar Salvja palīdzību pārvarēt mikrotraumas, kas bija iegūtas skrienot pēc paša iniciatīvas un izvairīties no jaunām traumām. Un treniņprocess kļuva baudāmāks un kļuva labāka pašsajūta.

Super, paldies liels un turpināsim strādāt, lai sasniegtu jaunus mērķus!

Mārtiņš

Vasaras vidū nolēmu, ka beidzot pienācis laiks kaut ko pamainīt savā treniņu procesā, līdz šim biju skrējis uz savu galvu un tas viss lēnām sāka apnikt. Tad nu uzgāju Facebook Skriešanas Akadēmiju un sazinājos ar skriešanas treneri Salvi Gruševu.

Sākotnējais plāns bija sadarbība līdz Valmieras maratonam, mērķis bija uzlabot savu skriešanas rezultātu pusmaratona distancē ( varu pačukstēt, ka sadarbība turpinās, un tiek nosprausti jauni mērķi ). Soli pa solim ar ļoti vienkārši saprotamu treniņplānu tuvojāmies galvenajam startam pa vidu noskrienot Cēsis ecotrail 23km distanci ar laiku 1:58:31, finišā deva 13.vietu, tad jau varēja redzēt progresu un uzņemtais kurss bija pareizs. Pēc grūtakājam treniņu nedēļam beidzot ilgi gaidītais Valmieras pusmaratons bija klāt, un patiesi izdevās uzlabot savu iepriekšējo Pusmaratona rezultātu 1:46:16 uz 1:32:19!!!

Lēciens milzīgs pateicoties sadarbībai ar skriešanas treneri Salvi Gruševu ar kuru vienmēr var viegli sazināties principā jebkurā laikā vai nu whatsapp vai arī sazvanoties! #thankscoach

Jeļena

Piedalījos “Karmoy Maraton” Norvēģijā, skrēju pusmaratona distanci. Trase bija diezgan grūta, apvidus kalnains. Bet neskatoties uz reljefu un smago trasi, nocīnījos kārtīgi, kā arī laboju savu pagājušā gada Pusmaratona rezultātu par 22 minūtēm, kad trenējos vēl viena pati. Jaunais rezultāts 1:48.54. Paldies trenerim Salvim Gruševam par regulāru atbalstu un treniņplāniem.

Guntars

Man patīk izaicinājumi. Atceros skolas krosus, kad 3 km likās daudz. Pavasarī Salvis palīdzēja man sagatavoties Lattelekom 10 km startam. Rudenī gribējās jaunu mērķi-Pusmaratonu (21.095 km), kas prasīja nopietnāku sagatavošanos. Nebija viegli, bet izdevās godam pievarēt – mazliet virs 2h.

Vēl daudz darāmā izturības un tempa kāpināšanā, bet ar Salvi kā treneri, kas prot piemeklēt piemērotākos treniņu režīmus, tas ir realizējams. Paldies!

 

Modris

Esmu vīrietis labākajos gados, kas kaut ko ir izdarījis lidz 40. Un ko darīt tālāk? Atbilde-jauni mērķi. Par vienu no mērķiem izvirzīju lidz 42 gadiem noskriet maratonu, ja ņem vērā, ka nekad neeesmu skrējis. Piegāju lietai akadēmiski- pareizi sporta apavi, treneris un nepieciešamais laiks tā realizācijai.

Treneris Salvis Grusevs ir profesionāls treneris, kas savu darbu veic no akadēmiskās prizmas, dod konsultāciju arī uz ļoti vienkāršiem jautājumiem.

Saku trenēties 15. Maijā, un 18. Septembri noskrēju Valmieras pusmaratonu 1:42:57

Paula

Vienmēr esmu bijusi aktīva sportotāja, taču ilgus gadus trenējoties vienatnē sapratu, ka stāvu uz vietas un nav nekāda progresa. Paveicās, ka facebook.com ieraudzīju Salvi Gruševu un Skriešanas Akadēmiju. Uzreiz piezvanīju un satikāmies uz treniņu.
Uzreiz lika man saprast, ja gribu progresēt ir vajadzīgs kāds mērķis. Man tas bija pusmaratons, kā arī uzlabot savu skriešanas tehniku/ātrumu/efektivitāti. Nu tad uz priekšu!!!

Treneris Salvis Gruševs izveidoja treniņprogrammu, parādīja kā veikt specifiskus vingrinājumus, un daudz ko pastāstīja kā pareizāk darīt.

Patīk, ka vienmēr varu ar viņu sazināties, ja rodas kādi jautājumi, vienmēr seko man līdzi kā iet ar treniņiem/kādas sajūtas/vai nav traumas utt. Kuldīgas Pusmaratonā noskrēju savu pirmo (ne pēdējo:))pusmaratonu!

Paldies Tev – Salvis Gruševs un Skriešanas Akadēmijai. Protams vēlos jaunus sasniegumus un turpmāku sadarbību!

 

Liāna

Kad pirmo reizi tikos ar treneri Salvi konsultācijā, tad jau sapratu, ka Salvis ir īstais cilvēks, kurš var palīdzēt realizēt uzstādīto mērķi. Salvis man deva citu skatījumu uz skriešanu (kā pareizi iesildīties, kā pareizi skriet, kā skriešanu pārvēst par aktīvu dzīvesveidu ar smaidu uz lūpām, nevis skrienot, sevi mocīt, kā pareizi atsildīties, ko labāk ēst un ko nē).

Sāku iet uz nosprausto mērķi ar vingrinājumiem, treniņplānu un trenera atbalstu. Sastādītais treniņplāns likās ļoti neiespējami izdarāms, neparasts, bet izaicinošs. Sākumā ļoti grūti gāja, bet ar laiku sapratu, ka viss ir iespējams un nav grūti paveicams, jo Salvis treniņplānu sastādīja atbilstoši līdzšinējai sagatavotībai. Es nebiju domājusi, ka man patiks skriet.

Divos individuālos treniņos jutu ka, Salvis ir cilvēks, kurš ir savā īstajā vietā. Treniņi bija kvalitatīvi izdevušies. Divu mēneša laikā trenējoties Salvja vadībā Ventspilī noskrēju savu pirmo pusmaratonu.

Ja vēlies PAREIZI SKRIET, tad noteikti iesaku Salvi un Skriešanas Akadēmijas piedāvāto jo ar viņa palīdzību, Tu varēsi sasniegt to! Cilvēks ar gaišu dvēseli un uzticēšanās viņam no pirmajiem vārdiem, tas ir iespaidīgi.Liels paldies!

Sandra V.

Paldies trenerim Salvim Gruševam par manu skriešanas robežu un izaicinājumu paplašināšanu, treniņplāniem, konsultācijām un motivēšanu!

Jūtu, ka solīti pa solītim ar treniņiem kļūstu gan iekšēji, gan ārēji stiprāka. Jautājumiem pretī stājas atbildes, rodas idejas un liekais aizmirstas. Sajūta, ka varu salauzt savas robežas ikdienas treniņos arī iedvesmo uz izaicinājumiem sacensībās. Tā ir arī lieliska iespēja skriet kopā, izjust vienotību un prieku par katra uzvarām neatkarīgi no tā, kāds ir mērķis!

 

Ivita

Uhh! Neticami bet tomēr! Dalība pirmajā skrējienā ar pieveiktu 10km distanci! Nogurusi bet laimīga.

Paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam par šo sagatavošanos! Aprīlī uzsākot treniņus pat prātā nenāca doma ka varētu savu kluso sapni un vēlmi īstenot tik drīz! Tagad zinu- no 45min pastaigas (kuras laikā šķita ka būs “beigas”) līdz 10km skriešanai ir nepieciešami tieši 4,5 mēneši. SUPERĪG!!!

Neticēju Salvim ka būšu gatava skriet tādu distanci pēc dažu mēnešu treniņiem, bet te nu es esmu-šodien uzveicu sevi un 10km. Paldies trenerim!!!

Kaspars

25.martā satiku treneri Salvi Gruševu, uzskrējām kopā treniņu, lai saprastu kas ar mani notiek. Zināju, ka gribu skriet skrējienā “Stirnu buks” bet nebija skaidra mērķa – 10 km vai 20 km distanci. Aprunājoties sapratām, ka laiks vēl mazliet ir, un, ja ir mērķis, to atliek sasniegt, turklāt mērķi vajag izaicinošu, lai jautrāk.

16. aprīlī noskrēju savu pirmo 20 km distanci sacensību režīmā. Sajūtas lieliskas. Par to paldies jāsaka Salvim, ir pārliecība, ka darbs uzsākts pareizajā virzienā, skriešanas padomi, grafiks, tehnika viss notiek.

21.maijs StirnuBuks Gaujas nacionālais parks – Siguldā.
Noteikti līdz šim grūtākās sacensībās. Grūtākās gan fiziski gan morāli. Diezgan labi nācās pacīnīties un parunāties pašam ar sevi distancē, lai tiktu līdz galam. Sākot jau skriet, sapratu, šodien nav runa par rezultātu, šodien būs par to, lai tiktu līdz galam. Patukšojies organisms, smaguma sajūta un enerģijas nekādas. “Jaudīgākās” sajūtas parādījās ap 15km. Visa diena bija tik pārbagāta, notikumiem pilna, un pozitīvu cilvēku enerģija darīja savu.

Ir lieliski. Un noteikti paldies Skriešanas Akadēmijai un personīgi trenerim Salvim Gruševam. Nebūtu šo lielisko treniņu grafiku un padomu, droši vien vēl tagad kaut kur mežā mētātos kopā ar ūdelēm, spēlējoties ar krītiņiem.

 

Sandra S.

Beidzot tas ir noticis, mani pirmie 10km Lattelecom maratonā noskrieti! Drēbes un skriešanas kedas jau izžuva, un galvā pilns ar pozitīvām atmiņām un emocijām.

Paldies manam trenerim Salvim Gruševam par sastādīto treniņa programmu un par atbalstu brīžos, kad likās – viss, jāmet nost, es to nevaru. Salvis iedrošināja – lai beidzu stresot, viss būs kārtībā! Tā arī notika, nosprausto mērķi es sasniedzu. Pirms gada, kad skrēju pēc “savas programmas,” knapi varēju noskriet 7km (pēc noskrietiem 8km likās, ka “miršu”), un labāk nekļuva, bet ar atbilstošu treniņa programmu sasniegt mērķi bija daudz vieglāk.

Iesaku visiem – sāciet skriet, jo tas iedvesmo, vairo prieku un vieno!

Santa

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:51:20h. Sezonas beigās Valmierā Pusmaratonu noskrēju ar rezultātu 1:43:30

Esmu patīkami pārsteigta par rezultātu, un tas viss, pateicoties trenerim Salvim. Divas dienas pirms skrējiena, kad Salvis man atsūtīja plānu, kurus kilometrus kādā ātrumā jāskrien –es biju šokēta! Nē, tik ātri es noteikti nevarēšu! Domāju – “Vai nu es savus spēkus pietiekami nenovērtēju, vai arī Salvis manus vērtē pārāk augstu”. Izrādījās, ka Salvim taisnība – es patiešām savus spēkus pietiekami nenovērtēju, bet viņš mani pirms skrējiena nomierināja un, jau pirmo apli skrienot pēc plāna noteiktajā ātrumā, sapratu – ir OK! Es varu! Iespējams varu pat nedaudz ātrāk! – šīs emocijas mani pavadīja visu skrējiena laiku, un finišēju ar ātruma uzrāvienu smaidot! Tagad āķis lūpā! Zinu, ka, sadarbojoties ar Salvi, man izdosies nākamos skrējienos savu laiku uzlabot!

Paldies par interesantiem, ne vienmēr viegliem treniņiem, foršo pēctreniņa sajūtu, vērtīgiem padomiem un atbalstu!

 

Baiba

Tad, kad sāpes organismā pēc mana pirmā pusmaratona jau gandrīz atkāpušās, gribu pateikties trenerim par sešu nedēļu treniņprogrammu!

Savu pirmo pusmaratonu noskrēju 1h 58 min 41 sek. Nebija viegli, taču nezinu, kā būtu bijis, ja nebūtu ar treneri Salvi sadarbojusies. Visdrīzāk būtu pārgalvīgi un organismam mokoši trenējusies. Ļoti labi, ka ir kāds, kurš uzrauga un pajautā, kā iet, sniedzot padomus. Priecājos būt starp Skriešanas Akadēmijas biedriem un mesties kopā piedzīvojumos ar jums visiem!

Tiekamies citos posmos un sacensībās!

 

Agris

Tieši no Salva uzzināju, ka visi iepriekšējie treniņi pirms sadarbības ir bijuši par ātru, sirds nav tikusi līdzi manam tempam! Tad nu tiku uzlikts uz pareizajām sliedēm un treniņi tika aizvadīti zemākā pulsa zonā. Sirds lēnām kļuva spēcīgāka, par ko jau lika manīt veiksmīgi noskrietais pirmais maratons pirms 2 nedēļām! Noteikti iesaku sadarbību ar treneri Salvi!

*Vakar startēju savā pirmajā oficiālajā maratonā Roterdamas trasē, kas ir viena no ātrākajām maratona trasēm. Mērķis karstajos laikapstākļos tika nosprausts 4h!

Par spīti grūtajai beigu daļai, tomēr spēju iekļauties 4h! Rezultāts – 3:55:14!  Vidējais temps 05:30 min/km

Paldies trenerim Slaivm Gruševam, ka sakārtoja manu treniņu grafiku, kā nākas, un ka neesmu spiests teikt pēc maratona slaveno frāzi “nekad vairs”!

 

Tatjana

Paldies, Salvi, par padarīto darbu: par treniņiem, treniņu plāniem un atbalstu, par atbildēm uz visiem jautājumiem! Mans mērķis – noskriet maratonu – ir sasniegts, un es esmu ļoti priecīga par to! Turpināšu iet uz nākamo mērķi ar Tavu palīdzību, jo zinu, ka Tu varēsi man palīdzēt sasniegt to!

Paldies!

Reinis

Kvalitatīvs rezultāts garantēts. MILZĪGS PALDIES trenerim par ieguldīto darbu. Piecos mēnešos nometu 18 kg un iemācījos pareizi trenēties.

Rekomendēju visiem treneri Salvi.

 

Jānis

Līdz maratonam (42.195 km) nebija atlicis pārāk ilgs laiks. Pats biju nolēmis neskriet, jo domāju, ka nepaspēšu pietiekami sagatavoties. Salvis iedeva ticību, ka es to varu, palīdzēja sagatavoties un deva arī spēju pierādīt sev, ka es to varu!

Paldies!

 

Gunita

Tieši ar Salvja palīdzību uzsāku skriet, kaut gan ar sportu biju uz jūs. Pateicoties pareizam un reāli izpildāmam skriešanas plānam, kā arī citiem ar skriešanu saistītiem padomiem, esmu pašlaik savā vislabākajā formā. Skrienu dažāda garuma distances, pat – pašai par pārsteigumu – maratonu. Rekomendēju Salvi visiem, kam ir vēlēšanās sākt nodarboties ar sportu.  

Lāsma

Labs treneris. Sastādīja man labu skriešanas plānu, pēc kura spēju sagatavoties Nordea 2012 maratonam un noskriet 21 km distanci.

Ar šo programmu arī pārsteidzoši notievēju par 10 kilogramiem. Paldies!