Brīvdienu treniņnometne Latgalē Skriešanas Akadēmija

SĀC BEIDZOT BAUDĪT DZĪVI BEZ MUGURAS SĀPĒM!

 

Muguras sāpes ir ļoti bieži sastopama problēma un viens no galvenajiem ikdienas dzīves ierobežotājiem, ievērojami apgrūtinot darba pienākumu veikšanu un “nozogot” prieku atpūtas brīžos.

Statistika liecina, ka 80% pasaules iedzīvotāju savā dzīvē saskarsies ar muguras sāpēm. Tās var būt akūtas, daļēji akūtas un hroniskas. Muguras sāpes pašas par sevi nav slimība, bet gan simptoms, kas liecina par citām problēmām, kas medicīnā bieži vien ir grūti diagnosticējamas, prasot ieguldīt daudz laika un līdzekļu. 

Piesakies mūsu kursam, kuru varēsi veikt mājas apstākļos, un jau pēc trim dienām baudīsi jūtamas pārmaiņas! 
Aizmirsti par mokošiem rītiem, kad pēc pamošanās sāp un “jāiekustina “mugura. Nemokies, sēžot pie datora un nemitīgi meklējot ērtāko pozu. Izbaudi kustību prieku, nedomājot par sāpēm.

Ar mūsu vingrojumu programmu tu nostiprināsi savu muguru un kopējo ķermeņa muskulatūru un iegūsi zināšanas, kā nepieļaut muguras sāpju atkārtošanos nākotnē!

KURSA NORISE:

🔸Kurss notiek INSTAGRAM slēgtajā lapā (dalībnieks saņems pieejas linku) 

🔸Katrai dienai uzdevums video formātā

🔸Saziņa ar konsultantu, ja nepieciešams

🔸Kopā visā kursā 70 vingrinājumi

 

 

Internetā ir ļoti daudz pieejamu video bezmaksas. Kāpēc šis kurss ir labāks par tiem? Uzskaitīsim galvenās atšķirības starp mūsu kursu un bezmaksas video internetā:

1. ATŠĶIRĪBA:

🔸Internetā pieejamie vingrojumi ir haotiski izkārtoti, neiet hronoloģiski, kā mūsu muguras kurss, līdz ar to pastāv risks pildīt pārāk augstas intensitātes vingrinājumus, kas var radīt traumas.
Mūsu kurss ir 14 dienu programma, kur katrā dienā ir vairāki 5-6 vingrinājumi, kas ir izstrādāti pēc pakāpeniskuma principa. Kopējais kursa vingrinājumu skaits-70.

2. ATŠĶIRĪBA:

🔸Pieejamie vingrinājumi var būt pārāk grūti izpildāmi vai pārāk sarežģīti un nesaprotami, kas neatbilst cilvēka esošajam sagatavotības līmeni. Mūsu kurss ir izstrādāts tā, lai to varētu izpildīt ikviens. No ļoti viegla sākuma un pakāpeniski stiprinot un trenējot muguru uz mazliet grūtākiem vingrinājumiem, kas aizved līdz rezultātam..

3. ATŠĶIRĪBA:

🔸Pieejamie vingrinājumi var būt ar kādu sporta zāles inventāru, kas mājas apstākļos nav pieejams. Visi mūsu muguras kursa vingrinājumi paredzēti izpildei mājas apstākļos. 

4. ATŠĶIRĪBA:

🔸Mūsu kursa ietvaros dalībniekiem ir unikāla iespēja jautāt visu par vingrinājumu izpildi un tehniku, rakstot mūsu konsultantam. 

 

5. ATŠĶIRĪBA:

🔸Internetā pieejamie bezmaksas video pārsvarā nesniedz pilnīgu atbrīvošanos no muguras sāpēm pēc to izpildes. Mūsu kursa laikā, ja viss tiek pareizi darīts, pirmās izmaiņas varēsiet sajust jau pirmajās trijās dienās – muguras sāpes samazināsies un ikdiena kļūs patīkamāka. Mūsu kurss piedāvā praktiski pilnīgu atbrīvošanos no muguras sāpēm pēc visa izietā kursa. Kādam sāpes var pilnīgi pazust, kādam tās kļūs minimālas – atkarībā no muguras problēmu nopietnības un uzstādītās diagnozes.

MĒS PAR DZĪVI BEZ SĀPĒM!

KURSA IZVEIDOTĀJS SKRIEŠANAS AKADĒMIJAS GALVENAIS TRENERIS 
SALVIS GRUŠEVS

Pie šī kursa esmu ļoti strādājis, pārbaudījis vingrinājumus reāli praksē uz cilvēkiem un tie dod rezultātus jau pēc pirmajiem treniņiem.

Pēc 3 dienām jau jutīsiet jūtamas izmaiņas. Dariet kursa uzdevumus centīgi katru dienu un tā Jums nesāpēs.

Par kursa izveidotāju, mūsu galveno treneri:

Sertificēts vieglatlētikas treneris;

-Strādājis ar pasaules līmeņa treneriem, sporta ārstiem;

-Ieguvis 8 gadu pieredzi darbā ar iesācējiem/amatieriem jeb ikdienas cilvēkiem. Simtiem skrējēju sasnieguši savus mērķus, saveduši kārtībā savas veselības;

Darbā izmanto pasaules labāko treniņprocesu tendences;

-Kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijas skrējējiem garajās distancēs.

Gaidu Jūsu rezultātus!

pievienojies kursam!

KURSA CENA TAGAD TIKAI 25
Standarta cena bez atlaides 45 €

Izdari sev pakalpojumu, izvēlies mūsu programmu, un tava ikdiena mainīsies!

Vieta: Online, Instagram slēgtā grupa ar pieeju 6 mēneši 

Pēc pirkuma veikšanas tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu!