Pakalpojumu sniegšanas noteikumi un nosacījumi.

Šeit vispārīgi aprakstīti noteikumi un nosacījumu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Vispārīgā informācija:

  1. Skriešanas Akadēmijas pakalpojumus iespējams pieteikt, sazinoties ar mums vai izmantojot online rezervācijas formu – skriesanasakademija.lv mājaslapā.
  2. Par pakalpojumu veicama priekšapmaksa.
  3. Veicot rezervāciju, mēs saglabāsim par Jums personas datus – vārdu, e-pastu un telefona nr., lai vēlāk varētu ar Jums sazināties, kā arī identificēt Jūs pie pakalpojumu sniegšanas.

Pakalpojuma saņemšana:

  1. Pēc maksājuma veikšanas ar Jums sazināsies Skriešanas akadēmijas pārstāvis un vienosies par pakalpojuma saņemšanas laiku un vietu.
  2. Ja iegādājāties online pakalpojumu, uz norādīto e-pastu saņemsit informāciju, kā arī Skriešanas Akadēmijas pārstāvis sazināsies ar Jums, lai sniegtu detalizētākus skaidrojumus.

Atteikuma tiesības.

  1. Izmantojot klātienes Skriešanas akadēmijas pakalpojumus, Jūs varat atteikties no to saņemšanas, ja pakalpojums vēl nav uzsākts vai pirms nākamā maksājuma veikšanas. Ja pakalpojums ir uzsākts, Jūs varat no tā atteikties un saņemt atmaksu pēc šādas formulas: pirmās nodarbības vērtība ir 40% no pakalpojuma vērtības, savukārt katras atlikušās nodarbības vērtība ir 60% no pakalpojuma vērtības izdalīts ar šo atlikušo nodarbību skaitu.
  2. Izmantojot online (Digitālā satura) pakalpojumus, Jūs varat atteikties no tā saņemšanas tikai līdz brīdim, kamēr pakalpojums nav uzsākts. Ja esat uzsākuši šī pakalpojuma izmantošanu, varat no tā atteikties tikai pirms nākamā maksājuma veikšanas..